DODAJ / USUŃ BLOGA


Jeśli chcesz dodać do Agregatora swojego bloga fotograficznego zapoznaj się z poniższymi zasadami oraz wpisz jego adres i tytuł w polu zgłoszenia zamieszczonym na dole tej strony. Zostanie on zweryfikowany i dodany w możliwie najkrótszym czasie.
 
 1. Do Agregatora dodawane są tylko blogi fotograficzne aktualizowane na bieżąco zdjęciami własnego autorstwa i zawierające co najmniej 3 wpisy (każdy z chociaż jednym zdjęciem). Za treści dodawanych blogów odpowiadają ich autorzy.
 2. Do Agregatora nie będą dodawane blogi (a dodane na bieżąco usuwane), które:
  - pod podanym adresem się nie wyświetlają lub są w budowie,
  - nie są dostępne publicznie,
  - 3 ostatnio dodane wpisy nie są dostępne publicznie (zabezpieczone hasłem),
  - na których nie wyświetlają się zdjęcia,
  - zmienił się charakter bloga i nie są już publikowane zdjęcia (3 ostatnio dodane wpisy),
  - blogi nieaktualizowane od 6 miesięcy,
  - zawierające mniej niż 3 wpisy (każdy z chociaż jednym zdjęciem własnego autorstwa),
  - zawierające obraźliwe, niecenzuralne wpisy oraz treści niezgodne z prawem.
 3. Ponieważ ilość dodawanych blogów jest ograniczona przez Google do około 300 - jeśli będzie to konieczne, będą usuwane blogi nieaktualizowane od 3 miesięcy (tylko w przypadku problemów z dodaniem kolejnych blogów do Agregatora).
 4. O dodaniu (lub usunięciu) bloga do Agregatora Blogów Fotograficznych decyduje administrator. Zasady dodawania i usuwania blogów mogą ulec zmianie.
 5. Aby dodany blog był poprawnie wyświetlany w Agregatorze, musi posiadać kanał RSS (większość platform blogowych taki posiada). Bez poprawnie działającego kanału RSS nie są wyświetlane kolejne aktualizacje na blogach, a tym samym dodany blog zostanie usunięty z Agregatora po upływie 6 miesięcy jako nieaktualizowany.
 6. Na stronie głównej Agregatora widoczny będzie fragment blogowego wpisu, jego tytuł oraz nazwa dodanego bloga i jego logo (favicon) oraz miniatura dodanego w ostatnim poście zdjęcia. Jeśli dodany blog nie generuje miniatur (lub dany wpis nie zawiera zdjęć) to wyświetlony zostanie obrazek informujący o braku miniatury:
 7. Blogi na stronie głównej są sortowane według ich ostatnich aktualizacji, a w przypadku listy blogów wyróżnionych (link do agregatora) - w porządku alfabetycznym, z zastrzeżeniem typowo polskich liter jak np. Ś, które google wyświetla na końcu spisu.
 8. Jeżeli Twój blog znalazł się w Agregatorze i nie odpowiada Ci to, proszę o kontakt na email: fotopasja.blog@gmail.com lub skorzystanie z zakładki DODAJ / USUŃ BLOGA .
  Blog (po potwierdzeniu) zostanie usunięty najszybciej jak będzie to możliwe.
 9. Jeśli dodasz do Agregatora swojego bloga fotograficznego miło mi będzie jeśli umieścisz na swoim blogu (powiadom o tym), na zasadzie wzajemnej współpracy link lub baner (z linkiem) Agregatora Blogów Fotograficznych. Będzie o wiele łatwiej nas znaleźć :-) Dodatkowo Twój blog zostanie umieszczony na liście blogów wyróżnionych zawierających link do Agregatora (sortowanie alfabetyczne).
 

Poniżej podaję przykładowy button wraz z kodem do skopiowania i wklejenia na stronę
(można wykorzystać np. gadżet HTML/JavaScript, do którego należy wkleić skopiowany kod).

Więcej banerów w zakładce WSPÓŁPRACA / NASZE BANERY. Zapraszam.
Button 80x15 pixeli
Foto blogi

Prześlij zgłoszenie bloga

Zapoznaj się z powyższymi zasadami. Jeśli je akceptujesz przejdź dalej i dodaj swojego bloga.

W poniższym polu komentarza podaj:
- adres dodawanego bloga
- tytuł dodawanego bloga
- adres e-mail do kontaktu

Podany e-mail będzie wykorzystany wyłącznie do informacji o dodaniu (bądź nie) Twojego bloga do Agregatora i znacznie ułatwi pracę administratorowi. W przypadku braku adresu e-mail informacja taka nie zostanie wysłana.

Moderowanie zgłoszeń jest włączone. Twoje zgłoszenie będzie widoczne tylko dla administratora Agregatora Blogów Fotograficznych.

Lista blogów - porządek według ostatnich aktualizacji postów

strzałka do góry